Методи очистки води від компанії

Усім чудово відомо, що кожна людина повинна випивати в день близько 1,5 літра води, оскільки вона гарантує здоровий організм та бадьорий настрій протягом всього дня. Однак, сьогодні, так звана «питна» вода, яка надається через централізоване водопостачання вже давно не запорука міцного здоров’я. І мабуть, таку воду, у якій мільйони шкідливих мікроорганізмів, взагалі не пити.

Саме тому, на перше місце виходить якісне очищення води, яке стає для більшості українці нормою життя.

Усе більше і більше нам пропонують скористатися різними методами очистки води, тому перед тим як обирати, потрібно детальніше дізнатися про кожен.

1. Механічна очистка
Про механічні фільтри потрібно знати одне, вони підходять лише для попереднього очищення води від різноманітних нерозчинних домішок. Вода вже є універсальним розчинником і всім добре відомо, що вона здатна розчинити практично будь-яку тверду речовину. Саме тому після механічної очистки залишаються практично всі шкідливі мікроорганізми.

2. Хімічна очистка
Фільтри цього методу працюють за рахунок хімічних реагентів. Найпопулярніші з них – це хлор, перманганат калію, сода, вапно, сірчиста та соляна кислоти тощо. Відбувається усе наступним чином: після потрапляння у воду реагенти вступають в хімічний «двобій» із різними шкідливим речовинами, які перетворюються на осад. Та все ж, задумайтеся, чи безпечно вживати таку воду, в якій відбувалися хімічні «баталії».

3. Артезіанські води
Більшість українців, які проживають в приватних будинках, користуються артезіанськими водами, оскільки вони бактеріологічно не забруднені. Згідно з дослідженнями, мікровіруси здатні проникати крізь ґрунт в підземні резервуари води. Однак, існує одне але, підземні води не мають такої важливої складової як кисень (О2). Саме наявність кисню, який потрапляє разом з повітрям і вирізняє якість води.

4. Мембранна очистка
Метод очищення води нанотехнологією – зворотній осмос. Цей метод має первинне походження від природи і належить до молекулярних методів очищення води. Мембрани зворотного осмосу пористої структури і виготовлені із композита тоненької плівки. Діаметр пори в 200 разів менший за вірус і в 4000 рази – за розмір бактерії.
Очищення таким методом можна спокійно використовувати практично у всіх сферах діяльності людини.

5. Знезараження
Ще одна сучасна технологія, яка ефективно очищає воду не тільки від забруднюючих речовин, але й від шкідливих мікроорганізмів (вірусів, спорів грибів тощо). Усім відомо, що вода без хлору – ідеальне місце для розмноження бактерій. Тому знезараження просто обов’язковий метод очищення води. Існують різні методи: фторування, хлорування, Уф-випромінювання, озонування тощо. До речі, Озон – найсильніший природній знезаражувач, який швидко та ефективно наповал знищує бактерії.

Тепер, знаючи про технології очищення води, можна обрати для себе найбільш відповідний варіант.

Детальніше про методи очистки дізнавайтеся в консультанта компанії «Дігідрол».